sobota, 11 czerwca 2011

urodzinowy tydzień

oto pewne rzeczy, które udało mi się zrobić albo wcześniej albo na ostatnie minuty (dosłownie). ale jestem z nich bardzo dumna.
ów wytwory zostały zrobione dla istotnych person.
oto i one:


to taka mała kopertka na śliczne kolczyki z mojego ulubionego straganu z biżuterią. chyba się spodobała nowej właścicielce (il-y). ja jestem z niego strasznie dumna, został zrobiony w kilka minut i przekazany w ręce solenizantki z jeszcze niewyschniętym klejem ;)a oto kartka, chyba moja pierwsza. ogólnie wszystko co dziś pokazuję jest moim pierwszym wytworem z papieru i scramków, i innych przydasi. kartka jest światowa, z uwagi na 'pseudo' chińskie napisy - to specjalnie dla solenizantki, która się go uczy, jest coś po francusku o szczęściu i polski wpis też się pojawi ;)


a tak wygląda, już od dawna zapakowany zestaw dla M. woreczek już kiedyś pokazywałam, filiżanka z motywem pszczółkowym (i tu wcale nie chodzi o związek z imieniem;) i takie kolorowe cudo na dokumenty do kolekcji z okładką na indeks którego nie ma 


i na koniec wierzch pudełka. jak je kupiłam byłam załamana co z nim tu zrobić. nie jestem nadal specem od decoupage, jak narazie się kształcę i szukam preparatów. pudełko z drewnopodobnego czegoś cienkiego i farba plakatowa, tylko taką posiadałam, później lakier i jest ok. na górze scrampki kwiatowe i niewykończone magnesy bez magnesu.

miłego dnia, wszystkim którzy mają zły dzień (ale nie ja;)

2 komentarze:

 1. Kasiu pomysłów Ci nie brakuje.Jestem z Ciebie
  dumna jak sobie doskonale radzisz. Jeszcze kilka
  takich prac, a dojdziesz do perfekcji.Moje gratulacje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ding ding ding!
  200 obserwator! Dziekuje :)
  Podaj prosze mi swoj adres, a na poczatku lipca wysle ci malutki upominek handmadeowy! Mam nadzieje ze sie spodoba!
  xxxx

  marysza.fotolog@vp.pl

  OdpowiedzUsuń